press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2

היפואלרגני

"בעיית הקמטים נפתרת בדקה, העור חוזר להיות חלק לאותו יום, וכל זאת ללא מאמץ ובהתעסקות מינימלית". 

מדבקות מיריקל

 

היפואלרגני.פשוט.נח.ללא התערבות כירורגית
ללא החדרת חומרים כימיים או התערבות כירורגית, ובעל תוצאות מידיות

כחלק מטיפול בדלקת הלבלב שכלל ירידה מידית ודרסטית במשקל, מצאה עצמה מירי מוצרי עם גוף רזה אך פנים מלאי קמטים, וחיפשה נואשות אחר פתרון. לאחר ששללה ניתוח פנים וזריקות, פגשה חברת עבר המתגוררת בלונדון, שפניה חלקות למרות שגילן זהה. כשהחמיאה לה מירי אמרה החברה "גם את יכולה" וסיפרה לה על  אביזר קוסמטיקה שהפך ללהיט בקרב הסלביות בארה"ב . מירי החליטה לייבא את המוצר לארץ והשאר היסטוריה.

 

האביזר, שעתיד להפוך לפריט חובה במלתחת היופי של נשות ישראל, מורכב מ- 20 מדבקות כפולות (ל-20 ימי שימוש) חד פעמיות, היפו אלרגניות, המוצמדות על ידי גומייה ושרוך, ומסתירות את הקמטים ליום שלם. כל עוד עונדים את האביזר העור נראה מתוח, ומחזיק מעמד בהתאמה נכונה לאורכו של היום או הלילה. המוצר מתאים לכולן ולכולם (בהחלט גם לגברים) אך מהווה פתרון ממשי אסטטי ופרקטי לכל מי שמכל סיבה בריאותית או כלכלית אינו יכול או רוצה לעבור ניתוח. מדובר בפתרון זול, ונוח לשימוש, ללא החדרת חומרים כימיים או התערבות כירורגית, ובעל תוצאות מידיות – ברגע שאתן עונדות, 20 שנה יורדות...

 

"נשים שענדו את מיריקל מתארות את החוויה  כאילו עברו מתיחת פנים", אומרת הייזמית מירי מוצרי. "הפתרון מתאים לכל מי שמתמודדת עם בעיית קמטים ועודפי עור ורוצה להיראות צעירה יותר. קראתי למוצר מיריקל לא רק בגלל משחק המילים, אלא כי באמת מדובר בנס, בעיקר בגלל קלות השימוש ומהירות ההשפעה – בעיית הקמטים נפתרת בדקה, העור חוזר להיות חלק לאותו יום, וכל זאת ללא מאמץ ובהתעסקות מינימלית. אבל כל המילים האלה הן רק מילים – תנסו ותיווכחו בעצמכן".